به‌مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش، بیست و سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری ۱۴ آذر (۱۴۰۱) در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی مشهد با حضور مدیران و مسؤولان استانی و فعالان حوزه علم و دانش آغاز به کار کرد.
در این نمایشگاه که به همت ستاد گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری استان خراسان رضوی برگزار شد بیش از ۷۹ ارگان، موسسه، دانشگاه و شرکت های دانش پژوه و صنعتی دولتی و خصوصی استان به ارائه آخرین دستاوردهای نوآورانه خود پرداختند.
مسؤل مرکز پژوهش و نوآوری شرکت ایران خودرو خراسان نیز با اشاره به سابقه و تاریخچه فعالیت مرکز پژوهش و نوآوری شرکت ایران خودرو خراسان گفت: علاوه بر نمایش آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی شرکت ایران خودرو خراسان، نیازها و پروژه های پژوهشی در دست اقدام را نیز معرفی نمودیم تا از دانش و توانایی نخبگان جهت برطرف سازی نیازهای پژوهشی خود استفاده کنیم.
وحید آیتی شناخت و جمع آوری و رفع نیازهای فناورانه شرکت ایران خودرو خراسان با همکاری نخبگان کشوری را از مهم ترین اهداف واحد پژوهش بیان کرد و افزود: حوزه اصلی فعالیت های ما در زمینه تبدیل ایده به محصولات تجاری شده در صنعت خودرو می باشد.
وی در پایان از انجام اقدامات و پروژه های جدید در حوزه پرورش و حمایت از ایده های نوآورانه در شرکت ایران خودرو خراسان خبر داد و اشاره نمود: به زودی این پروژه ها در شرکت اجرایی خواهد شد.
بیست و سومین نمایشگاه پژوهش و نوآوری استان خراسان رضوی از ۱۴ لغایت ۱۶ آذر ۱۴۰۱ پذیرای علاقمندان به حوزه پژوهش و نوآوری بود.